
„Nem hisztis vagyok, hanem szuperérzékeny!”
Az emberek negyedét érinti a szuperérzékenység. Vajon te is köztük vagy?
21. századi ”betegség”: az információ nassolás
Az agyunk minden helyzetben próbál értelmet nyerni a körülöttünk lévő információáradatból, információhiányban pedig akár automatikusan is „befoltozza” a hiányzó részeket. Ilyen hajlam mellett, úgy tűnik, az agyunk simán információfüggővé válhat! Ezt a jelenséget is vizsgálják mostanában az elmeműködéssel foglalkozó kutatások - írja a HRDoktor.
Normális, ha megunom a munkám?
Találkozott már olyan vezetővel/munkavállalóval, emberrel, aki sok év munkavégzés után nem unta kicsit sem, amit csinál? Ha igen, mi lehet a titok? Milyen jó megoldásokat látott a megújulásra?
