
Szívesen dolgoznánk otthonról, mégsem tesszük
A magyar munkavállalóknak jelenleg öt százaléka dolgozik túlnyomórészt otthonról, ugyanakkor harmincnégy százalékuk próbálta már valaha a home office-t, amelyhez kapcsolódó legfontosabb pozitívumként az időspórolást és a kevesebb stresszt említették – derül ki a Fundamenta országos reprezentatív kutatásából.
