
Új helyzetbe hozta a HR-t a rohamtempóban erősödő digitalizáció
A koronavírus a vállalatok 38 százalékában felgyorsította a digitalizáció folyamatát, ami együtt járt a munkaerő iránti igények növekedésével is – derül ki a ManpowerGroup 40 ország 26 ezer munkáltatója körében végzett felméréséből.
