
Amikor a „Beszéljünk róla”- fagyi visszanyal
A médiából és a nagy márkák kommunikációjából ömlenek a munkavállalók hiányáról szóló hírek. A dolgozók megértették, munkájukért többet várhatnak mind pénzben, mind egyéb juttatásban, munkakörülményekben, mint eddig bármikor. A munkáltatók stratégiája változás előtt áll: a vállalatok vagy több pénzt és energiát szánnak azokra a közösségekre, akik a munkavállalóikat képezik, vagy egyszerűen meghátrálnak a trendek láttán, rosszabb esetben magukkal víve a tehetséges dolgozókat. Vajon lehetünk optimisták?
Nevet és arculatot váltott az Anderson
Augusztustól Hive Creative néven működik tovább az Anderson Communications, új arculattal és új ügyfelekkel folytatja az ügynökség.
