
Áldás vagy átok a perfekcionizmus?
Mennyire segít a munkahelyen való helytállásban, ha valaki maximalista, és szinte megszállottan törekszik a tökéletességre?

Mennyire segít a munkahelyen való helytállásban, ha valaki maximalista, és szinte megszállottan törekszik a tökéletességre?
