
„A főnököm orvosi eset” – nárcisztikus, toxikus, szociopata, pszichopata vezetők a vállalati szférában
Wavrik Gábor szakértői cikke.
Főnök vagy barát? Miért nem lehet mindkettő egyszerre?
Februárban a HRPOWER-en a munkahelyi kapcsolatok témáját helyezzük a középpontba. Milyen az, amikor alá-fölérendeltségi helyzetben, tehát vezető és beosztott között alakul ki baráti kapcsolat? Milyen hátrányokkal járhat ez, és mi az, amire különösen oda kell figyelnünk?
