Lovaggá ütjük, pertut iszunk, majd folytatódik a munka

Lovaggá ütjük, pertut iszunk, majd folytatódik a munka

Az új kollégák szervezetbe illesztése gyakran hibádzik a kis- és középvállalatok gyakorlatában. De hol a hiba, és mit lehetne és lenne érdemes másként csinálni? A témában Szűcs Ágnest, a Femtonics HR vezetőjét kérdezte a HR Feed, aki saját, bevált onboardingfolyamatukba is betekintést engedett.