
Már nem szorongok, de teljesen be vagyok...
Legnagyobb nemzeti operánkban teszi fel a kérdést az önmagával viaskodó címszereplő: „Mondd, mennyit ér az ember…?”

Legnagyobb nemzeti operánkban teszi fel a kérdést az önmagával viaskodó címszereplő: „Mondd, mennyit ér az ember…?”
