
Íme az arany középút egy olyan jövőbe, ahol technológia és ember békében megfér egymás mellett
Amikor valahol robotot állít szolgálatba egy üzlet, akkor mindenki logikusan arra gondol, hogy ez az első lépés az emberi személyzet teljes leépítése felé, hiszen ha egy fáradhatatlan gép fizetés nélkül képes szétesésig dolgozni, akkor miért is akarna bárki hús-vér alkalmazottat, aki nem csak hibázik, de cserébe 8 óra meló után illik haza is engedni. Na, ez most nem ilyen történet.
