“Depressziósnak és haszontalannak éreztem magam” – Munkavállalói sorsok vírus alatt és után

“Depressziósnak és haszontalannak éreztem magam” – Munkavállalói sorsok vírus alatt és után

A fenti szavakkal írta le a karanténban töltött hónapjait Kata, aki tíz éve dolgozik fodrászként és műkörmösként. A koronavírus miatt azonban szalon és munka nélkül maradt, anyagilag szorult helyzetbe került, a bezártság megőrjítette, szociális kapcsolatai pedig szinte megszűntek. Öt, a koronavírus-járvány miatt munkáját elveszített ember elmúlt hónapjainak története. A cikk eredetileg a g7.hu-n jelent meg.