Új korszakot nyitott a koronavírus az egészségügyi juttatások terén

Új korszakot nyitott a koronavírus az egészségügyi juttatások terén

A COVID-19-pandémia felgyorsította azt a változást, ami évek óta zajlik a vállalati felelősségvállalás terén: többet gondolunk az egészségünkre, mint valaha, és így vannak ezzel a munkáltatók is – hívja fel a figyelmet a HR Feed.