Főszerepben az egészség a Mercedes-Benznél

Főszerepben az egészség a Mercedes-Benznél

2015 óta minden november egészséghónap a kecskeméti Mercedes-Benz gyárban. A vállalat számára kiemelten fontos az egészségvédelem, a prevenció és a sport, a novemberi hónap során ezért igyekeznek minél több munkatársukat rábírni, hogy vegyenek részt a szűréseken és a különféle egészségmegőrző programokon.