
Aranyszabályok a visszajelzésről: ha már csinálod, csináld jól!
Magyarországon egyelőre még kevés helyen van rendesen kiépítve a visszajelzés kultúrája, holott a legtöbb munkavállaló sok esetben azért elégedetlen a jelenlegi munkahelyén, mert nem kap elég visszacsatolást a vezetőitől. Azonban, a visszajelzés önmagában nem feltétlenül motiváló, van néhány aranyszabály, amit érdemes szem előtt tartani, hogy ne süljön el balul a dicséret.
Ne feltételezd, hogy gesztenyét gyűjt a parkban!
Az Y2Y blog szerzői egy Facebook-bejegyzésben szedték össze azokat az aranyszabályokat, amelyeket minden vezetőnek be kell tartania, ha a home office bevezetése mellett dönt. Fontos téma, ezért változtatás nélkül közöljük a poszt szövegét. A kommentekből is szemezgettünk.
