
Az apák is mennének gyesre, ha tehetnék
Minden harmadik apa elmenne gyesre, ha lenne rá lehetősége – derül ki az Apu-kalipszis blog felméréséből. Bebizonyosodott, hogy az apák fele nem tud a munka miatt annyi időt tölteni a gyerekével, mint amennyit szeretne, harmaduk pedig emiatt frusztrált.
