Kiderült, miért nem tudunk hatékonyabbak lenni távmunkában

Kiderült, miért nem tudunk hatékonyabbak lenni távmunkában

Home office, hibrid munkavégzés vagy visszatérés az irodába: ahogy elkezdett lecsengeni a koronavírus harmadik hulláma, Magyarországon is minden, a járvány miatt online üzemmódba kapcsolt munkahelyen elindult a gondolkodás arról, hogyan tovább. A döntésben akár az otthoni munkavégzés hatékonyságáról az utóbbi időben szakmányban megjelenő felmérések és tanulmányok is szerepet játszhatnak, ezek azonban nagyon vegyes képet mutatnak arról, hogy érdemes-e ragaszkodni a home office-hoz, vagy mindenki jobban jár, ha a dolgozók visszatérnek munkahelyi sikereik helyszínére. A cikk eredetileg a Qubiten jelent meg.