
A digitalizáció már itt van, most már csak élen kell járni benne
Lezajlott ma a 10. SMART konferencia, az IVSZ (Szövetség a digitális gazdaságért) szervezésében. A szervezet célja a rendezvénnyel az volt, hogy fellendítse és katalizálja a hazai piac innovációs törekvéseit és kezdeményezéseit. A konferencia mozgósítani és ösztönzni kívánta az innovációs tér szereplőit arra, hogy újragondolják működésüket, egyéni, vállalati és intézményi szinten. Ez nagy lehetőség minden szektor számára, mert a digitalizáció demokratizálja az innovációt – fogalmaztak a szervezők sajtóközleményükben.
