
A Facebook miatt küldtek el...
A Facebook jó ideje nem csupán a személyes kapcsolattartásra szolgál, a cégek is használják ezt a terepet. Kommunikációra, reklámozásra. De mi van, ha már nem a cég irányítja saját reputációját? Vagy ha a munkatárs túl sok időt tölt a közösségi hálón? Hogyan védekeznek ez ellen a cégek? Elég csak megbízni a dolgozókban?
