
Vízválasztó lehetett a múlt hét a dolgozók lojalitásában!
Az új típusú koronavírus – COVID-19 – kapcsán a munkáltatók is komoly kihívás előtt állnak. Nagy a tétje annak, ahogy a helyzetet kezelik/kezelték a múlt héten: nem csak egészségügyi és anyagi kockázatot vállalnak, de a dolgozók lojalitását is elmélyíthetik – vagy épp lenullázhatják egy rossz lépéssel.
