
Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak, mielőtt belső képzésbe vágod a fejszéd!
Számos cégben már van belső képzés, illetve mentorok, akik az újonnan felvett munkatársaknak segítenek a beilleszkedésben. A kérdés az, hogy vajon mennyire hatékony az egész? Lehet, hogy csak kidobott pénz?
Valóban nem dolgoznak elég keményen a betanított munkások?
“A magyar ember egyszerűen nem akar dolgozni.” Biztos, hogy igaz ez? Sokszor hallani a fenti megjegyzést, amikor a betanított munkások vagy akár szakmunkások motiválásáról van szó. Vajon tényleg így lenne?
