
„Elhagy a csapatom! Velem van a baj?”
Pár hónapja az egyik kollégámnak elkezdett sokat fájni a hasa. Egyre többször maradt otthon, vagy ment el orvoshoz a betegségére hivatkozva. Ezzel párhuzamosan az addigi lelkesedése érezhetően alábbhagyott. Pár héttel később bejelentette, hogy egy másik céghez megy, mert jobb ajánlatot kapott. Ilyen és ehhez hasonló „szakítást” sajnos a legtöbb vezető megél, és szinte mindegyik felteszi magának a kérdést: „Én rontottam el? Vajon tényleg csak egy visszautasíthatatlan ajánlatot kapott, vagy egészen más indokok rejlenek a döntése mögött?”
