
Miért halogatjuk a feladatainkat?
Vajon mi az oka a késlekedésnek? Túl sok feladat, felkészületlenség, motiválatlanság, vagy valami más? Miért halogatjuk a feladataink elvégzését?

Vajon mi az oka a késlekedésnek? Túl sok feladat, felkészületlenség, motiválatlanság, vagy valami más? Miért halogatjuk a feladataink elvégzését?
