hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Online szerkesztő / újságíró

Marketing / Média > Egyéb

A PPH Media HR-témákkal foglalkozó divíziója: az Üzlet és Pszichológia és HRPWR.HU szerkesztő-újságírót keres félállásban, rugalmas munkaidőbeosztással.
favourite
Elvárások
- Újságírói, szerkesztői tapasztalat és/vagy érdeklődés, jó íráskészség
- Érdeklődés az alábbi témák iránt: HR, cégvezetés, szervezetfejlesztés, pszichológia
- Angol nyelvtudás
- Kreativitás, proaktivitás
Amit ajánlunk
- Szerkesztőségi környezet, tapasztalatszerzés
- Szakmai rendezvényeken való részvételi lehetőség
- Kellemes munkahelyi légkör
- Ötletek megvalósítása
Feladatok
- Cikkírás (önállóan, fordított anyag alapján, sajtóanyagok szerkesztése)
- Fordítás angolról vagy németről magyarra
- Sajtóeseményeken való részvétel
- Egyéb, a szerkesztőség által szervezett projektekben való aktív közreműködés (konferenciák, egyéb rendezvények)
Teljes szöveg
Ha ismerősen csengenek az alábbi fogalmak: munkahelyi jóllét, mesterséges intelligencia a HR-ben, munkaerőpiaci átalakulás, kék- vagy fehérgalléros munkahelyek helyzete, szervezetfejlesztés, üzlet és pszichológia kapcsolata, és szeretnél ezekkel napi szinten foglalkozni, írni az újdonságokról, akkor jelentkezz!
Jelentkezésedet fizetési igény megjelölésével augusztus 20-ig várjuk.
A beérkezett jelentkezésekre egyesével fogunk reagálni a jelentkezési idő lejártával.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Részmunkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe