hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

HR koordinátor

HR > Projektvezető

A Pannon-Work diákmunkával foglalkozó lelkes, motivált csapatába HR koordinátor munkatársunkat keressük.
favourite
Elvárások
felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági/HR/ jogi területen),
pontos, precíz munkavégzés,
tanulásra és fejlődésre való nyitottság,
kiváló kommunikációs készség,
ügyfélorientált szemlélet,
határozott, talpraesett, proaktív, dinamikus és pozitív személyiség,
Amit ajánlunk
versenyképes bérezés,
fejlődési, tanulási lehetőség HR területen, hosszú távú karrierlehetőség,
jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
csapatépítő programok, barátságos cég kultúra
Feladatok
a diákmunkával kapcsolatos projektekben való részvétel,
napi kapcsolattartás a diákokkal, a jelentkezők nyilvántartása,
álláshirdetések szerkesztése, kezelése, új hirdetési lehetőségek felkutatása,
a partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, a szolgáltatás magas színvonalának biztosítása,
a kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
riportok készítése a vezetőség számára
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe