hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Nemzetközi HR folyamat támogató munkatárs

HR > Asszisztens

Érdeklődsz a HR világa iránt, és szeretnél tapasztalatot is szerezni benne? Szerezz tapasztalatot 4 hónap alatt.
favourite
Cégnév
JOB Kft.
Elvárások
Felsőfokú végzettség;

Középfokú angolnyelv-tudás;

Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képességek;

Erős analitikai készségek.
Amit ajánlunk
Szép irodai környezet;

Pályakezdőhöz képest kiemelt juttatási csomag, amely cafeteriával is kiegészülne;

Hétfőtől péntekig tartó munkaidő;

Hasznos tapasztalatok multinacionális környezetből.
Feladatok
Beléptetési folyamat támogatása;

Munkavállalói adatkezelés menedzselése a cég saját rendszerén belül;

HR dokumentációk előkészítése;

Kapcsolat tartás a társosztályokkal, főleg angol nyelven.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet regisztrálni és jelentkezni az alábbi linken tudsz:
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe