hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

HR FOLYAMAT TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (ANGOL+NÉMET, AKÁR RÉSZMUNKAIDŐBEN IS)

HR > Adminisztrátor

Szívesen belelátnál egy gyógyszeripari nagyvállalat HR adminisztrációs tevékenységébe? Akkor jelentkezz HR folyamat támogató munkatársnak.
favourite
Cégnév
JOB Kft.
Elvárások
Felsőfokú tanulmányok (viszont, ha még tanulsz, az sem akadály, részmunkaidőre is lenne lehetőség akár 4 vagy 6 órában is);
Magabiztos angol és német nyelvtudás (ha középszinten beszélsz, itt a helyed);
Legalább 2018.december 31-ig szívesen dolgoznál (de ha még ennél is tovább, akkor a hosszabbítás lehetősége sem kizárt).
Amit ajánlunk
Városligethez közeli iroda;
Mesebeli juttatási csomag;
Hétfőtől péntekig tartó munkaidő (9:00-18:00 vagy 8:00-17:00-ig 1 óra ebédidővel).
Részmunkaidő esetén rugalmas időbeosztás;
Karrierépítési lehetőség.
Feladatok
Globális szintű munkaügyi háttértámogatás:

Projektek rögzítése;
Adatok felvezetése a cég saját rendszerébe és az ehhez kapcsolódó dokumentációk kezelése;
Bérszámfejtéshez tartozó adatok ellenőrzése;
Új pozíciókhoz tartozó adminisztratív tevékenységek lefedése (szerződések vagy szerződésmódosítások előkészítése);
Munkavállalói beléptetésekhez és kiléptetéshez szükséges feladatkörök lefedése.
Előny
Van már egy kis munkatapasztalatod irodai környezetben.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, akkor az alábbi linken regisztrálva tudsz jelentkezni a pozícióra:
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe